Ile tabletek kamagry można zażyć?

Tabletki na męskie problemy łóżkowe

Łóżkowych problemów na ogół nie załatwia się tabletkami. Można to zrobić tylko w jednym przypadku, a mianowicie wtedy, gdy problemy te spowodowane są zaburzeniami erekcji. Zaburzenia te stanowią bardzo częstą przyczynę męskich kłopotów łóżkowych. Przyczyn zaburzeń erekcji jest co najmniej kilka. Mogą się one pojawiać wraz z wiekiem, gdy produkcja testosteronu spada, a od poziomu tego hormonu zależy zdolność do erekcji. Problemy z erekcją są też skutkiem niekorzystnego dla zdrowia trybu życia, gdzie większość czasu spędza się w pozycji siedzącej, spożywa się niezdrowe tłuszcze trans, cukier, białą mąkę i dodatki do żywności. Wszystko to razem negatywnie działa na układ krążenia, a to przekłada się na osłabioną erekcję. Tabletki kamagra eliminują męskie problemy łóżkowe. Robią to doraźnie i czasowo, czyli po każdorazowym przyjęciu tabletki, przez jakiś czas mężczyzna może osiągać pełen wzwód.

Kamagra na erekcję

Kamagra jest generycznym środkiem na erekcję. Stosuje się go doustnie krótko przed stosunkiem. Po około półgodzinie, substancja aktywna obecna w leku zaczyna działać. Jej działanie polega na usprawnianiu dopływu krwi do penisa. Krew powinna dopłynąć do ciał jamistych obecnych w prąciu, rozkurczyć je i sprawić, że dojdzie do erekcji. Nie dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że ukrwienie penisa jest zbyt słabe. Obecny w tabletkach kamagra sildenafil usprawnia ukrwienie tego narządu. Z leków, o których tu mowa mogą korzystać mężczyźni w każdym wieku, ale nie młodsi niż osiemnastolatkowie. Lek wymaga osiągnięcia dojrzałości płciowej. Seniorzy powinni skonsultować stosowanie leku z lekarzem.

Ile tabletek kamagry można zażyć?

Nie istnieje żadne ograniczenie ilości zażywanych tabletek kamagra. Sięga się po nie za każdym razem, gdy chce się uprawiać seks, a uniemożliwiają to problemy z erekcją. Ograniczenie tabletek dotyczy ilości branych w ciągu doby. Zaleca się branie nie więcej niż jednej pastylki na dobę. Maksymalna, dobowa dawka sildenafilu to 100mg. Mimo to, nawet używając tabletek 20mg lub 50mg, w ciągu doby nie powinno się brać więcej niż jedną.

Źródło http://viagra.edu.pl/kamagra.html