To co w ulotce a to, co w praktyce

Zgodnie z oficjalnymi danymi działanie Kamagry utrzymuje się przez 4-6 godzin. W tym czasie możliwe są wielokrotne zbliżenia z satysfakcjonującą erekcją. Opinie internautów weryfikują tę oficjalną wersję. Na jednym z portali Grzesiek pisze, że używa Kamagry już od 2 lat. Po zażyciu połowy tabletki „czuje moc” przez 2-3 dni, wystarczy mu przytulenie do partnerki. Nie jest to odosobniona opinia – wielu innych mężczyzn przyznaje, iż działanie jednej tabletki Kamagry odczuwa np. przez cały weekend.

Użytkownik posługujący się nickiem volverener – mężczyzna po 60-tce – docenia utrzymującą się długo erekcję, dzięki której może spokojnie poświęcić czas partnerce i doprowadzić ją do gotowości, z jakiej nawet nie zdawał sobie sprawy przed poznaniem Kamagry. Intensywność i długość działania tego leku to jego najczęściej podkreślane zalety. Internauci wybierają Kamagrę również ze względu na cenę – jest to bowiem jeden z najtańszych, a przy tym najwyższej jakości preparat oparty na sildenafilu.

Słabsze strony Kamagry

Oczywiście Kamagra ani nie jest panaceum, ani nie działa tak samo na wszystkich mężczyzn. Zdarzają się internauci, na których lek ten wcale nie podziałał, choć należą raczej do rzadkości. Nieco częściej panowie skarżą się na efekty uboczne, przede wszystkim zgagę i ból głowy, a także zbyt silne działanie leku. Przeważnie były to jednak osoby, które od razu przyjęły całą tabletkę w dawce 100 mg. Należy pamiętać, iż przyjmowanie sildenafilu najlepiej rozpocząć od dawki 25 mg, odpowiadającej 1 tabletki. W przypadku zbyt słabego działania można ją zwiększyć do 50 mg i 100 mg. Pomimo różnych opinii, Kamagrę z pewnością warto wypróbować – statystyki pokazują bowiem, iż lek ten wykazuje bardzo wysoką skuteczność u większości mężczyzn.